Nowoczesne strony www i ciekawe profile w portalach społecznościowych.

W obecnych czasach strona internetowa powiązana ze znanymi portalami społecznościowymi to najpopularniejsza forma prezentacji twojej firmy. Łatwość dostępu z poziomu komputera, tableta czy telefonu komputerowego pozwala być na bieżąco z każdą istotną informacją. My pomożemy Ci stworzyć nowoczesną, nieszablonową i funkcjonalną stronę internetową oraz profil na portalu społecznościowym, który dzięki zorientowaniu na klienta będzie idealną wizytówką dla Twojej firmy w sieci.

1. Tworzenie i prowadzenie stron www
Przygotowanie profesjonalnej, stabilnej i atrakcyjnej strony internetowej to jedno. Nie należy zapominać jednak o późniejszym prowadzeniu gotowej już strony. Tu na myśli mamy zarówno dbanie o treści publikowane w poszczególnych sekcjach, jak również troskę o zaplecze, czyli aktualizacje systemowe i kwestie bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajdują się: serwisy informacyjne, portale sportowe, sklepy online, strony-wizytówki firmowe i strony rozgrywek ligowych. Zajmujemy się również tworzeniem aplikacji, prowadzeniem stron www (newsy, zdjęcia, relacje, wywiady), maganementem drużyn i zawodników oraz reprezentowaniem sportowców.

2. Tworzenie i prowadzenie profili w social media.
Nie ma wątpliwości co do tego, że social media opanowały świat internetu. Biorąc to pod uwagę, istnienie w jednym lub kilku z popularnych portali społecznościowych jest obecnie niemal obowiązkowe dla firm, które chcą być konkurencyjne na nowoczesnym rynku. Oferujemy tworzenie i prowadzenie profili w social media (dodawanie newsów, zdjęć, generowanie like’ów), abyś mógł trafić do jak największej liczby odbiorców na Facebooku, Twitterze i Google+. Podobnie jak w przypadku stron www, na portalach społecznościowych również oferujemy management drużyn i zawodników oraz reprezentowanie sportowców.

.

© Realizacja: PRO4SPORT 2014
Back to Top