Pasja, która stała się naszą pracą. Poznaj nas!

Witamy.

Sport. Nowoczesne technologie. Sztuka tworzenia. Oto nasze pasje, które połączone w jedną całość budują wizerunek nowej wrocławskiej agencji marketingu sportowego – PRO4SPORT.

PRO4SPORT rozpoczyna swoją działalność w styczniu 2014 roku, członkowie naszego zespołu są jednak wykwalifikowanymi profesjonalistami z wieloletnim stażem w marketingu sportowym, reklamie i branży IT. Determinacja i konsekwencja w dążeniu do celu to nie jedyne czynniki, którym zawdzięczamy nasz ciągły rozwój. Równie ważną rolę pełnią nasi klienci, którzy, wierząc w nasze możliwości, z każdym kolejnym projektem powierzają nam coraz większy zakres obowiązków. Wiemy bardzo dobrze, że na każdy sukces składa się nie tylko ciężka praca, ale i wiele poświęceń. Wciąż dążymy do perfekcji, regularnie wdrażając nowe projekty i szlifując nasze umiejętności.

Realizowane przez nas projekty cechuje kreatywność i zastosowanie nieszablonowych rozwiązań. Kluczem do osiągnięcia sukcesu może być bowiem nawet najdrobniejszy detal. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zarówno pod względem potrzeb, jak i możliwości zleceniodawcy. Co istotne, nasza wyobraźnia i wyczucie estetyczne współgrają z wiedzą na temat powierzonego zadania oraz dbałością o szczegóły. Efekt? Obustronne zadowolenie z realizacji zleceń.

Każdy projekt stanowi dla nas nowe wyzwanie, nie boimy się zatem przyjąć pełnej odpowiedzialności za cały proces realizacji zlecenia – od wykonania planu po jego terminową realizację. Nasze zapewnienia są poparte zadowoleniem największych firm z branży sportowej. Zaufali nam m.in. Polski Związek Piłki Nożnej oraz WKS Śląsk Wrocław.

Nasze usługi skierowane są do wszystkich klubów, związków, akademii i stowarzyszeń sportowych. PRO4SPORT realizuje również zlecenia od wszelkiego rodzaju dużych i małych firm, których działania związane są ze sportem lub właśnie przez sport chciałyby się wypromować.
Zaufali nam najwięksi. Zaufaj i Ty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz portfolio.

Zespół PRO4SPORT..

© Realizacja: PRO4SPORT 2014
Back to Top